(044) 111 22 33

Новини

Благодійний концерт
Всі квитки були розпродані, але, на жаль, не всі гості змогли відвідати наш концерт. Це не зупинило юних артистів, і чудові твори в їхньому виконанні, середяких Вальс до к/ф «Стережись автомобіля», «Дівчина-квітка», «Дзвіночки мої»,прозвучали по-особливому зворушливо й тепло, а «Пісня про матір» акапеларозтопила серця всіх гостей нашого вечора.
Батьківський клуб
У квітні 2017 знову почав працювати Батьківський клуб для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів. У батьків була можливість поділитися один зодним досвідом і досягненнями, отримати корисну інформацію та консультаціїпсихолога. Всі учасники клубу зробили висновок про необхідність формуваннячітких сімейних правил, однієї з головних складових успішного виховання. Булозапропоновано не тільки розповідати про них, а й написати, намалювати їхспільно, доповнювати, змінювати, дати волю фантазії й провести кориснуспільну роботу. Для дітей дуже важливо, щоб розпорядок і вимоги в новихумовах були зрозумілі.
Конкурс «Щаслива сімейна історія»
Шановні прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники! Запрошуємо вас та ваших дітей прийняти участь у конкурсі розповідей проуспішні історії родин. Розкажіть про те, як ви прийшли до рішенняприйняти всвої родини дітей з інтернатних закладів, які залишилися без батьківськогопіклування, хто вас підтримав. Поділіться секретами прийомного батьківства,вашими успіхами.